O nás

O nás

Milujem to co děláme

Jsme malá rodiná cukrárna, kde se o výrobu a každo denní chod provozu starají dvě generace naší rodiny. I přes mnoha letou praxi v oboru se snažíme dále vzdělávat a zdokonalovat naše cukrářké umění a zárověn ho předávat a učit další generace a proto k nám na praxi chodí učni z pražské gastronomické školy. Trocha naší historie níže.

Momenty z

Naší historie

Naše začátky se tradují do roku 1990, kdy jsme začínali v jedné malé místnosti po večerech po práci a při mateřské dovolené dělali ozdoby na dorty z glazury.

Pronajali jsme větší nebytový prostor v panelovém domě, kde jsme bydleli a naší výrobu rozšířili o modelované ozdoby z marcipánu a mléčné hmoty, kterou jsme si samy vyráběli. Zanedlouho následoval první zaměstnanec a postupně jsme se rozrůstali až se k nám přidali i naši dva synové a tak to pokračovalo.

A zrodila myšlenka otevřít klasickou cukrárnu ze vším co k tomu patří. Bohužel v místě našeho bydlište to nebylo možné a tak jsme se i s firmou přestěhovali.

Do Čakovic a 5.9.2013 otevřeli cukrárnu pro všechny milovníky dortů a zákusků z kvalitních surovin.

Webová stránka používá technické / krátkodobé soubory cookies, které slouží ke správné funkčnosti a zobrazení webové stránky, ty lze využívat bez souhlasu uživatele.
Beru na vědomí